Barksdale
06/11/2008, 16:21
[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]
Fase de Grupos - Jornada 2
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO A
20.45h
:esracing: Racing vs Schalke 04 :esschalke:
El Sardinero
[Only registered and activated users can see links]
20.45h
:escity: Manchester City vs Twente [Only registered and activated users can see links]
City of Manchester Stadium
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO B
18.00h
Metalist vs Hertha Berlin [Only registered and activated users can see links]
Metalist Stadium
[Only registered and activated users can see links]
20.30h
:esbenfica: Benfica vs Galatasaray :esgalatasaray:
Estádio da Luz
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO C
18.00h
:esstuttgart: Stuttgart vs Partizan [Only registered and activated users can see links]
Mercedes-Benz Arena
[Only registered and activated users can see links]
20.45h
Standard vs Sevilla :essevilla:
Stade Maurice Dufrasne
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO D
18.00h
Spartak Moskow vs Udinese :esudinese:
Luzhniki Stadium
[Only registered and activated users can see links]
21.00h
:estottenham: Tottenham vs Dinamo Zagreb [Only registered and activated users can see links]
White Hart Lane
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO E
19.45h
Wolfsburg vs Hereenveen [Only registered and activated users can see links]
Volkswagen Arena
[Only registered and activated users can see links]
20.45h
:esmilan: Milan vs Braga [Only registered and activated users can see links]
Stadio San Siro
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO F
20.45h
:esajax: Ajax vs Zilina
Amsterdam ArenA
[Only registered and activated users can see links]
20.45h
Slavia vs Aston Villa :esastonvilla:
Stadion Eden
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO G
20.45h
[Only registered and activated users can see links] Saint-Ettiene vs Rosenborg :esrosenborg:
Stade Geoffroy-Guichard
[Only registered and activated users can see links]
21.30h
:esvalencia: Valencia vs Copenhagen [Only registered and activated users can see links]
Mestalla
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO H
18.15h
Lech vs Nancy [Only registered and activated users can see links]
Stadion Miejski in Poznan
[Only registered and activated users can see links]
19.30h
[Only registered and activated users can see links] Feyenoord vs CSKA Moskow [Only registered and activated users can see links]
Feijenoord Stadion
[Only registered and activated users can see links]
Sigue toda la Copa de la UEFA en...
[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]
Fase de Grupos - Jornada 2
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO A
20.45h
:esracing: Racing vs Schalke 04 :esschalke:
El Sardinero
[Only registered and activated users can see links]
20.45h
:escity: Manchester City vs Twente [Only registered and activated users can see links]
City of Manchester Stadium
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO B
18.00h
Metalist vs Hertha Berlin [Only registered and activated users can see links]
Metalist Stadium
[Only registered and activated users can see links]
20.30h
:esbenfica: Benfica vs Galatasaray :esgalatasaray:
Estádio da Luz
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO C
18.00h
:esstuttgart: Stuttgart vs Partizan [Only registered and activated users can see links]
Mercedes-Benz Arena
[Only registered and activated users can see links]
20.45h
Standard vs Sevilla :essevilla:
Stade Maurice Dufrasne
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO D
18.00h
Spartak Moskow vs Udinese :esudinese:
Luzhniki Stadium
[Only registered and activated users can see links]
21.00h
:estottenham: Tottenham vs Dinamo Zagreb [Only registered and activated users can see links]
White Hart Lane
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO E
19.45h
Wolfsburg vs Hereenveen [Only registered and activated users can see links]
Volkswagen Arena
[Only registered and activated users can see links]
20.45h
:esmilan: Milan vs Braga [Only registered and activated users can see links]
Stadio San Siro
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO F
20.45h
:esajax: Ajax vs Zilina
Amsterdam ArenA
[Only registered and activated users can see links]
20.45h
Slavia vs Aston Villa :esastonvilla:
Stadion Eden
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO G
20.45h
[Only registered and activated users can see links] Saint-Ettiene vs Rosenborg :esrosenborg:
Stade Geoffroy-Guichard
[Only registered and activated users can see links]
21.30h
:esvalencia: Valencia vs Copenhagen [Only registered and activated users can see links]
Mestalla
[Only registered and activated users can see links]
GRUPO H
18.15h
Lech vs Nancy [Only registered and activated users can see links]
Stadion Miejski in Poznan
[Only registered and activated users can see links]
19.30h
[Only registered and activated users can see links] Feyenoord vs CSKA Moskow [Only registered and activated users can see links]
Feijenoord Stadion
[Only registered and activated users can see links]
Sigue toda la Copa de la UEFA en...
[Only registered and activated users can see links]